Doradca DGSA ADR Bydgoszcz

Czy wiesz, że transport towarów niebezpiecznych jest ściśle regulowany na szczeblu krajowym i międzynarodowym? Nie przestrzeganie tych przepisów może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych i finansowych. Na tym Twoja firma tylko straci! Jeżeli zajmujesz się takim rodzajem działalności, potrzebujesz profesjonalnego doradztwa ADR!

SafetyLady to doświadczone centrum, które zapewni Ci bezpieczne i zgodne z przepisami rozwiązania w zakresie transportu towarów niebezpiecznych. Naszą misją jest eksperckie wsparcie DGSA (Dangerous Goods Safety Advisor). Dzięki niemu wszyscy w Twojej firmie będą bezpiecznie pracować. Przestrzeganie odpowiednich przepisów i procedur jest kluczowe. Zarówno podczas pakowania i załadunku towarów, jak i podczas ich transportu.

Co oferujemy w zakresie doradztwa ADR?

Zawsze staramy się usprawnić i uporządkować prowadzenie działalności zgodnie z wymaganiami, dlatego jako doświadczeni doradcy DGSA oferujemy fachową pomoc w:

 

  • ocenie ryzyka związanego z transportem towarów niebezpiecznych,
  • planowaniu i monitorowaniu trasy transportu,
  • szkoleniu personelu,
  • przygotowaniu procedur awaryjnych i planów interwencyjnych,
  • zakresie pakowania i załadunku towarów niebezpiecznych.

Ponadto sporządzamy roczne sprawozdania i trzymamy nadzór nad praktyką przewozową firmy. Czuwamy nad wszystkimi procedurami bezpieczeństwa. W zakres naszych obowiązków wlicza się także kontrola oraz plan ochrony.

SafetyLady to ekspert w dziedzinie ADR. Długoletnie doświadczenie i ciągłe aktualizowanie wiedzy gwarantują, że otrzymasz rzetelne wsparcie. Pracujemy wykorzystując najnowsze i sprawdzone informacje, z przepisów i praktyk w dziedzinie transportu.

Jeżeli jesteś przewoźnikiem towarów niebezpiecznych i chcesz mieć pewność, że prowadzisz działalność zgodnie z prawem, skontaktuj się z nami. Bez względu na to, czy jesteś małą spółką, czy dużą korporacją. Doradca ADR z Bydgoszczy pomoże Ci utrzymać bezpieczeństwo i zgodność z przepisami. W SafetyLady gwarantujemy efektywność operacyjną na najwyższym poziomie!

Nie ryzykuj – zaufaj profesjonalistom!

Serdecznie zapraszamy